Traktor Kubota B1181

VYŽIADAŤ CENOVÚ PONUKU

Nový rad B1 ponúka štyri modely s rôznymi kombináciami výkonu a funkcií, ktoré vám umožnia vykonávať akúkoľvek prácu v maximálnej efektívnosti. Nová Séria B1 ponúka výkonné a spoľahlivé 12-, 16-, 18- alebo 24- hp motory s vysokým krútiacim momentom. Všetky štyri modely sú tiež pripravené na cestu, takže sa môžete pohybovať bezpečne a rýchlo z miesta na miesto.

Kategórie: Značka:

Nový dizajn

Nový a čistý sofistikovaný dizajn série B1 je luxusný aj funkčný, elegantná šikmá kapota pre lepší výhľad nové svetlá, nová maska.

Kapota

Vďaka priamemu pohľadu na prednú stranu zlepšuje šikmá kapota produktivitu počas prevádzky s čelným nakladačom.

Reflektory

Tieto multireflexné svetlomety svietia jasnejšie a ďalej a umožňujú Vám pracovať efektívne a rýchlo cestovať.

Nové svetlá

Jasné a výkonné, nové svietidlá série B1 poskytujú mimoriadne osvetlenie po stranách na tmavých miestach a tiež slúžia ako ukazovatele smeru doľava/doprava.

Maska

Navrhnuté tak, aby zodpovedali šikmej kapote, nová zjednodušená predná maska radu B1 je tiež ľahko čistiteľná.

Malý a výkonný traktor B1 pre Vaše práce v záhrade

Diesel motor

Každý model radu B1 bol skonštruovaný s robustným a spoľahlivým motorom Kubota E-TVCS, ktorý poskytuje vyšší výkon, vysoký krútiaci moment, čistejšie emisie a nízky hluk a vibrácie. Všetky motory sú vybavené veľkokapacitným 480W alternátorom, ktorý spoľahlivo zabezpečuje elektrickú energiu aj v chladných zimných dňoch.

Ochranný rám

Ochranný rám, ktorý predstavuje štandard na všetkých nových modeloch radu B1, zabraňuje vodičovi vykonávať potenciálne nebezpečné úlohy za sedadlom vodiča.

Spätné zrkadlá

Pomocou pohodlných spätných zrkadiel zrakom bezpečne sledujete činnosti vykonávané vpredu, ale môžete pozorne sledovať aj to, čo sa deje za vami.

Zvýšená kapacita nádrže

Medzi jednotlivými dopĺňaniami paliva môžete pracovať dlhšie vďaka novým 14l palivovým nádržiam radu B1. Nutnosť menej často dopĺňať palivo znamená väčšiu produktivitu počas dlhých dní v teréne.

3-bodový záves

Všetky nové modely radu B1 sú vybavené 3-bodovým závesom Kubota pre použitie so zadným náradím. Prídavné zariadenia, ktoré na zdvíhanie a sklápanie vyžadujú jednočinný hydraulický tlak, je možné ovládať pomocou vhodne umiestnenej hydraulickej ovládacej páky.

Odolné kotúčové brzdy

Po ľahkom dotyku brzdového pedála poskytnú brzdové kotúče Kubota rovnomernú a silnú brzdnú silu. Vďaka lepšej kontrole sa zastavíte rýchlejšie, čím zabezpečíte optimálnu bezpečnosť.

Kužeľové súkolesie 4WD

Keď sa stane jazda náročnou, nový rad B1 bude v nej pokračovať vďaka kužeľovému súkolesiu 4WD, ktoré dodáva energiu všetkým štyrom kolesám vždy, keď je potrebná mimoriadna trakcia. Kužeľové súkolesie 4WD tiež poskytuje vyššiu svetlú výšku a najmenší polomer otáčania v novej triede B1.

Komfort

Komfort je dôležitý, najmä keď pracujete dlhé hodiny v teréne. Nový rad B1 zaručuje Váš komfort po celý deň a ponúka ergonomický dizajn, ktorý zahŕňa panel, ktorý je úplne potiahnutý gumou, držiak na poháre a rukoväte.

TECHNICKÉ PARAMETRE

Model B1181
Motor
Typ motora Kubota D782
Objem motora 778 cm3
Počet valcov 3
Menovitý výkon 18 HP
Chladenie motora vodou
Otáčky motora 3000 ot/min
Objem palivovej nádrže 14 litrov
Prevodovka
Typ mechanická
Počet rýchlostí 6 rýchlostí vpred, 2 rýchlosti vzad
Uzávierka diferenciálu áno, zadná
Pohon 4×4
Brzdy kotúčové olejové-4x
PTO
Otáčky zadného vývodového hriadeľa 540-1000 ot/min
Hydraulika
Trojbodový záves kategórie kat. I
Zdvih trojbodového závesu 540 kg
Rozmery
Dĺžka 2475 mm
Šírka 963 mm
Výška 2293 mm
Rozmer kolies predné 5-12, zadné 8-16
Hmotnosť
Prevádzková hmotnosť 649 kg
Výbava
Pracovné svetlá vpredu áno
Kabína opcia
Kúrenie opcia
Klimatizácia