Traktor Kubota L1-421

VYŽIADAŤ CENOVÚ PONUKU

Aby zariadenie, na ktoré sa spoliehate, plnilo neustále sa meniace požiadavky počas celého pracovného dňa, musí podávať maximálny výkon. Presne na to sú navrhnuté traktory serie L1 – pracujú tvrdo, sú všestranné a ľahko ovládateľné. Počas svojho pracovného života vytvárajú veľké hodnoty.

Kategórie: Značka:

Spolupracovník, na ktorého sa môžete vždy spoľahnúť

Dosiahnuť na konci dňa dokonalý výsledok, je pre vás rozhodujúce. K tomu vám dopomôžu kompaktné traktory série L1 od spoločnosti Kubota. S množstvom užitočných funkcií pre zvýšenie pohodlia, bezpečnosti a efektivity sú spoľahlivým traktorom, s ktorým dosiahnete perfektné výsledky a na svoju prácu budete hrdí. Traktory radu L1 sú vybavené najnovšou generáciou výkonných 3-valcových a 4-valcových dieselových motorov. Tieto moderné motory Kubota sa vyznačujú vysokým výkonom a vynikajúcimi výkonovými rezervami. Efektívne motory Stage V sú nielen ekologickejšie, ale aj majú nižšiu spotrebu paliva.

Motory, ktoré milujú tvrdú prácu

Tiché a výkonné motory kombinujú odolnosť, produktivitu a dostatok výkonových rezerv na podporu vašej každodennej práce.

Jednoduchá údržba

Jednoduchá údržba traktorov výrazne uľahčuje vašu každodennú starostlivosť o traktor. Jednodielna kapota traktora sa dá naširoko otvoriť a všetky dôležité miesta určené na údržbu, ako sú filtre, chladiče, maznice atď., sú ľahko prístupné.

Naplňte raz a pracujte dlhšie

Ste pripravení byť zaneprázdnení? U traktorov radu L1 nehrozí, že by vám došlo palivo: do veľkorysej palivovej nádrže sa zmestí až 50 litrov nafty. S plnou nádržou máte zaručený dlhý pracovný deň bez nutnosti tankovať.

Presné a efektívne radenie prevodových stupňov

Nová séria L1 ponúka na výber z dvoch prevodových systémov. Manuálna prevodovka umožňuje vysokú účinnosť pri práci v teréne. Hydrostatická prevodovka (HST) s tromi stupňami rýchlosti ponúka neprekonateľnú plynulosť a odozvu. Všetky prevodovky predstavujú kvalitu ,,Made by Kubota´´, na ktorú sa dá každý deň spoľahnúť.

TECHNICKÉ PARAMETRE

Model L1-421DW L1-421HDW
Motor
Typ motora Kubota V2203, diesel
Obsah motora 2197 cm3
Počet valcov 4
Menovitý výkon 45 HP
Chladenie motora vodou
Otáčky motora 2700 ot/min
Objem palivovej nádrže 50 l
Prevodovka
Typ mechanická hydrostatická
Počet rýchlostí 8 vpred, 8 vzad
Počet rýchlostných stupňov 3
Uzávierka diferenciálu áno áno
Rýchlosť max. 30 km/hod. max. 30 km/hod
Riadenie hydraulický posilňovač riadenia integrovaný posilňovač riadenia
PTO
Otáčky zadného vývod. hriadeľa 540 ot/min
Hydraulika
Trojbodový záves kategórie kat. I
Zdvih trojbodového závesu 1750 kg
Rozmery
Dĺžka 3170 mm
Šírka 1500 mm
Výška 2500 mm
Hmotnosť
Prevádzková hmotnosť 1635 kg 1670 kg