Traktor Kubota L2-602

VYŽIADAŤ CENOVÚ PONUKU

Skutočný multitalent. Nová séria L2 kombinuje v jednom stroji robustnú a spoľahlivú technológiu s vysokým stupňom pohodlia, praktickosti a účinnosti. Keď k tomu pripočítate konkurencieschopné ceny, nízke náklady na údržbu a legendárnu spoľahlivosť, zistíte, že vaše počiatočné investície boli viac než oprávnené.

Kategórie: Značka:

Najlepší partner pre kvalitnú prácu

Nové kompaktné traktory radu L2 kombinujú v jednom stroji robustnú a spoľahlivú technológiu s vysokým stupňom pohodlia a účinnosti. Vďaka svojej výnimočnej ovládateľnosti, flexibilným možnostiam aplikácie a vynikajúcemu výkonu sú tieto nové traktory ideálne pre všetky druhy rôznych úkonov.

Čistá sila

Dieselové motory Kubota so 4 valcami sú k dispozícii s výkonmi od 33 kW (45 k) do 45 kW (62 k). Sú vybavené vstrekovacím systémom common rail, recirkuláciou výfukových plynov a filtrom pevných častíc, ktoré ľahko spĺňajú prísnu emisnú normu EU Stage V. To znamená nielen zníženie vplyvu na životné prostredie, ale aj úsporu paliva. Oceníte tiež, že filter pevných častíc je potrebné čistiť iba každých 6 000 hodín – čo je najdlhší interval čistenia vo svojej triede.

Jednoduchá údržba

So široko otvárateľnou kapotou sú nové traktory radu L2 ľahko a rýchlo servisované. K dispozícii je tiež zvukové upozornenie, ktoré sa spustí, keď je palivová nádrž pri tankovaní plná.

Ľahký prístup k vzduchovým filtrom atď.

Pre ľahký prístup do motorového priestoru sú traktory vybavené jednodielnym krytom motora, ktorý je možné úplne otvoriť. To znamená, že sa môžete ľahko a bez námahy dostať ku všetkým dôležitým miestam údržby, ako je vzduchový filter, chladič atď. Veľké otvory na prívod vzduchu zlepšujú chladenie motora a zaisťujú dokonalú prácu traktora aj pri vysokých teplotách.

Niekoľko tromfov pre produktívnu prácu

Nové traktory radu L2 sú k dispozícii s niekoľkými osvedčenými variantmi prevodoviek, v závislosti od aplikácie. Každá prevodovka má svoje vlastné presvedčivé výhody. Prevodovky zaisťujú jednoduché a presné radenie prevodových stupňov a sú mimoriadne spoľahlivé.

TECHNICKÉ PARAMETRE

Model L2-602 DHC
Motor
Typ motora Kubota V2403-CR-T, diesel
Obsah motora 2434 cm3
Počet valcov 4
Menovitý výkon 61,3 HP
Chladenie motora vodou
Otáčky motora 2600 ot/min
Objem palivovej nádrže 51 l
Prevodovka
Typ hydrostatická
Počet rýchlostí hydrostat
Počet rýchlostných stupňov 6 vpred, 6 vzad
Pohon 4×4 s možnosťou vypnutia prednej nápravy
Spojka jednolamelová suchá
Uzávierka diferenciálu áno
Rýchlosť max. 30 km/hod.
Riadenie servoriadenie
Brzdy mokré viackotúčové
PTO
Otáčky zadného vývod. hriadeľa 540 ot/min
Hydraulika
Trojbodový záves kategórie kat. I
Zdvih trojbodového závesu 1750/1360 kg
Výkon pracovnej hydrauliky 37 l/min
Rozmery
Dĺžka 3275 mm
Šírka 1560 mm
Výška 2375 mm
Hmotnosť
Prevádzková hmotnosť 2040 kg