Traktor Kubota LX401

VYŽIADAŤ CENOVÚ PONUKU

Ak chcete dosiahnuť špičkový pracovný výkon, nemôžte robiť kompromisy. Kompaktné traktory Kubota Série LX ponúkajú všetko, čo potrebujete k dosiahnutiu vynikajúcich výsledkov. Tieto stroje, dobre vybavené a ergonomicky optimalizované, majú znamenitý výkonový potenciál.

Kategórie: Značka:

Kompaktný a pohodlný

Nové traktory série LX dokazujú, že kompaktnosť a vysoká úroveň pohodlia môžu ísť ruka v ruke. Vďaka svojim kompaktným rozmerom, efektívnej 3-stupňovej hydrostatickej prevodovke a ďalším užitočným funkciám si skutočne prídete na svoje, kdekoľvek sa vyžaduje maximálna účinnosť a manévrovateľnosť. Pohodlné, ergonomicky optimalizované pracovisko zaisťuje uvoľnenú prácu i v najdlhších pracovných dňoch.

Pri náročnom a drsnom každodennom používaní sa musíte na svoj stroj plne spoľahnúť. S traktormi radu LX dostanete najlepšiu kvalitu ,,Made by Kubota“, vyskúšanú a testovanú po celom svete. Praktické a účelné možnosti Kubota  vám umožňujú z týchto enormne výkonných strojov dosiahnuť maximálny výkon.

Motor

Užijete si moderné 4-valcové motory z novej série LX. Tieto výkonné motory Kubota sú vybavené vstrekovacím systémom, recirkuláciou výfukových plynov a filtrom pevných častíc. Spĺňajú nielen najnovšiu emisnú normu EU Stage V, ale zaujmú aj nízkou spotrebou paliva.

Prevodovka

Spoločnosť Kubota vyvinula novú trojstupňovú hydrostatickú prevodovku špeciálne pre novú Sériu LX. Výsledkom je, že prevodovka „Made by Kubota“ je extrémne tichá a zaručuje presný a efektívny prenos sily – pre hladkú a vždy pohotovú prevádzku. Automaticky riadená hydrostatická prevodovka vám umožňuje súčasne ovládať rýchlosť jazdy a otáčky motora, aby ste dosiahli maximálny komfort a úsporu paliva.

Kabína a ROPS

Stroje novej Série LX sú k dispozícii ako plné kabínové traktory alebo s otvorenou plošinou a systémom ochrany pred preklopením (ROPS). Kubota ponúka úplne novú navrhnutú kabínu pre Sériu LX. Novo navrhnutá kabína je ľahšie prístupná a pri práci aj výrazne tichšia. Štandardne je vybavená klimatizáciou, reproduktormi, vyhrievaným zadným oknom a stieračmi predného a zadného skla. Volant aj ovládacie prvky sadnú dobre do ruky

TECHNICKÉ PARAMETRE

Model LX401
Motor
Typ motora V1505-CR-TE5, diesel
Obsah motora 1498 cm3
Počet valcov 4
Menovitý výkon 39,8 HP
Chladenie motora vodou
Otáčky motora 2700 ot/min
Objem palivovej nádrže 32 l
Prevodovka
Typ hydrostatická
Počet rýchlostných stupňov 3
Uzávierka diferenciálu áno
Pohon
Brzdy mokré kotúčové
PTO
Otáčky zadného vývodového hriadeľa 540-2670 ot/min
Otáčky stredného vývodového hriadeľa 2460-2700 ot/min
Hydraulika
Trojbodový záves kategórie kat. I
Zdvih trojbodového závesu 970 kg
Výkon pracovnej hydrauliky 20,4 l/min
Rozmery
Dĺžka 2983 mm
Šírka (ROPS/kabína) 1339/1311 mm
Výška (ROPS/kabína) 2386/2167 mm
Hmotnosť
Prevádzková hmotnosť (ROPS/kabína) 1015/1185 mm