Traktor Kubota M6142

VYŽIADAŤ CENOVÚ PONUKU

Nová séria M6002 je ideálna pre profesionálnych poľnohospodárov, ktorí si cenia výbornú pohyblivosť, vynikajúci výhľad, maximálnu ergonómiu a mimoriadny výkon. Vďaka všestranným vlastnostiam je tento traktor ideálnou voľbou pre zmiešané poľnohospodárstvo.

Kategórie: Značka:

Silný a spoľahlivý motor

Pod kapotou modelu M6002 je výkonný motor Kubota Stage V s najmodernejšou technológiou a vynikajúcou kvalitou Kubota. Dodatočné zvýšenie výkonu o 20 HP vedie k vyššej odolnosti motora voči krútiacemu momentu počas prepravy. Maximálny krútiaci moment pri 1500 ot./min a maximálny výkon pri 1900 ot./min znamenajú vynikajúci výkon v celej výkonovej krivke. 230 litrová palivová nádrž znamená, že môžete pracovať na plný výkon aj počas dlhých pracovných dní. Interval čistenia filtra pevných častíc je 6000 hodín, čo zvyšuje účinnosť.

Unikátna prevodovka

Nová prevodovka je navrhnutá pre vysoké rýchlosti a kapacity užitočného zaťaženia. S ôsmimi prevodovými stupňami v troch mechanicky synchronizovaných skupinách máte úžitok z 24 prevodových stupňov vpred a 24 vzad (voliteľná skupina plazivých stupňov, 32/32 prevodových stupňov vpred a vzad) to predstavuje ideálne číslo pre extrémne širokú škálu činností. Pri radení máte na výber z dvoch spôsobov: radenie stlačením tlačidla alebo priame radenie pomocou novej multifunkčnej páky. Keď sa zmenia terénne podmienky automatický režim vždy aktivuje automatické radenie, aby sa dosiahol maximálny výkon. Nová funkcia ,,Xpress restart,, vám umožňuje zastaviť traktor i bez nutnosti zaradenia spojky pre ešte väčší komfort obsluhy.

Bezkonkurenčný pracovný komfort

Veľká kabína ponúka obrovské množstvo priestoru, vynikajúci komfort a ergonomicky optimalizované usporiadanie všetkých ovládacích zariadení, aby boli zabezpečené tie najlepšie podmienky pre maximálnu produktivitu. Vďaka vynikajúcej viditeľnosti do všetkých strán, ktorú poskytuje kabína so štyrmi stĺpmi, máte vždy dokonalý výhľad na všetky pracovné oblasti. Moderná multifunkčná páka, integrovaná do štýlovej lakťovej opierky, poskytuje centrálny prístup ku všetkým dôležitým funkciám. Neexistuje žiadny ľahší alebo ergonomickejší spôsob ovládania funkcií traktora. Odpružená kabína znamená nielen vyšší komfort jazdy, ale aj chráni vaše zdravie. Keď už hovoríme o pohodlí a zdraví – prémiové sedadlo Grammer sa môže pochváliť vynikajúcim odpružením, ako aj veľkými lakťovými opierkami.

Pôsobivý hydraulický výkon

Model M6002 je štandardne vybavený hydraulickým čerpadlom CCLS (Closed Center Load Sensing), ktoré zabezpečuje enormný výkon 115 l / min. Čerpadlo poskytuje úplnú kontrolu nad znížením straty výkonu a zvýšením teploty oleja. Štandardne sú k dispozícii tri mechanické ventily, voliteľne je k dispozícii ďalší. Všetky hydraulické ventily sú vybavené reguláciou prietoku. Traktor má tiež nízkotlakový regulačný ventil pre čelný nakladač. Spoločnosť Kubota navyše prepracovala hydraulický posilňovač riadenia s cieľom zvýšiť efektivitu výkonu počas činnosti čelného nakladača a riadenia. Finálne sú elektrohydraulické uzávierky diferenciálov na prednej a zadnej náprave vybavené funkciou Auto Mode Management.

K-Monitor s funkciou ISOBUS

Osvedčený 7- palcový K-Monitor je k dispozícii ako voliteľná výbava pre M6002. Tento užívateľsky prívetivý, intuitívne ovládaný monitor umožňuje jednoduché nastavenie všetkých potrebných ovládacích funkcií. 100% kompatibilita s ISOBUS znamená, že môžete bez obmedzení používať všetky náradia a stroje ISOBUS na trhu. Ušetrí vám to čas peniaze a umožní vám uvoľnene pracovať. Vďaka ISOBUS 7 – palcovému K-Monitor a voliteľnému automatickému systému riadenia je tento traktor pripravený na precízne hospodárenie, ktoré umožňuje presné dávkovanie osiva, hnojív a produktov na ochranu rastlín.

TECHNICKÉ PARAMETRE

Model M6142
Motor
Typ motora Kubota V6108-TIEF5
Obsah motora 6124 cm3
Počet valcov 4
Menovitý výkon 143 HP, s funkciou PowerBoost 163 HP
Chladenie motora vodou
Otáčky motora 1900 ot/min
Objem palivovej nádrže/Adblue 230 l/20 l
Prevodovka
Typ Powershift
Počet rýchlostí 24 vpred/24 vzad
Počet rýchlostných stupňov vrátane plazivej 32 vpred/32 vzad
Hlavná skupina radenia 8 Powershift rýchlostí pod zaťažením, s plynulým nastavením, režim automatického radenia
Skupinové radenie rýchlostí 3 GST robotizované
Pohon 4×4 elektrohydraulický, ON/OFF/Auto
Spojka elektrohydraulická viackotúčová olejová, vrátane funkcie reštartu Xpress
Uzávierka diferenciálu elektrohydraulická predná a zadná
Rýchlosť max. 40 km/hod. Eco
Brzdy hydraulické viackotúčové olejové s automatickým zapojením pohonu všetkých kolies
Reverz elektrohydraulická auto modulácia
Hydraulika
Systém Štandardná technológia CCLS (predná nápr. LS, posil. radenia LS, brzda prívesu LS, zadný ventil LS)
Výkon čerpadla 115 l/min.
Zadný 3-bodový záves auto spodný záves, kat. III
Riadiaci systém EHR/snímač spodnej tyče riadenia
Kategória II/IIIN
Kapacita zadného závesu 7000 kg
Kapacita predného závesu 3260 kg
Typ hydraulického okruhu mechanický
Počet riadiacich ventilov 3 (voliteľne 4)
Otáčky PTO hriadeľa predný 540/540E/1000E ot./min so smart PTO zapnutím, zadný 1000 ot./min
Rozmery
Dĺžka 4620 mm
Šírka min. 2110 mm, max. 2511 mm
Výška 2890 mm
Rázvor 2690 mm
Pneumatiky vpredu: min. 320/85R28 / max. 480/65R24, vzadu: min. 320/90R46 / max. 650/60R38
Hmotnosť
Prevádzková hmotnosť 6000 kg